Nauka Muzyki Góralskiej / Lekcje indywidualne

AMEI

Poznaj naszą ofertę lekcji muzyki góralskiej oraz z zajęć indywidualnych z instrumentu.

Cele programu

Zajęcia dodatkowe

Nauka muzyki góralskiej jest skierowana do osób,które kochają tradycyjny folklor i chcieliby w tym zakresie się kształcić systematycznie raz na tydzień.

Program pozaszkolnych zajęć niecyklicznych jest skierowany do osób, które preferują pomoc AMEI co jakiś czas oraz potrzebują wsparcia np. w przygotowaniach do konkursów muzycznych, koncertów. Chętnie pomożemy rownież zespołom grającym na weselach lub innych imprezach okolicznościowych, które chciałyby poprawić technikę gry i swoje współbrzmienie lub potrzebują pomocy w przygotowaniu/doborze repertuaru.

W Akademii Amei rozumiemy, że nie każdy ma możliwość regularnie uczestniczyć w zajęciach, dlatego wychodzimy naprzeciwm indywidualnym potrzebom wszystkich zainteresowanych pracą z nami.

Nauka muzyki góralskiej oraz niecykliczne zajęcia indywidualne

Nauka muzyki góralskiej!!!

 • Zajęcia będą odbywać się 4h w miesiącu w 6 osobych grupach:)

Cena: 200zł /mies. 6 os grupa

Zajęcia indywidualne niecykliczne.

  Cena: 150zł /1h

  Rekrutacja

  Zasada przyjęć do naszej muzycznej społeczności

  Amei przyjmie na dodatkowe zajęcia indywidualne i grupowe uczniów, którzy wypełnienią poniższy formularz oraz zgłoszą się na przesłuchanie w wyznaczonym terminie, by wykładowcy mogli dopasować kandydata do odpowiedniej grupy. Osoby zainteresowane innym programem prosimy o informację w polu "Dodatkowe informacje".

  Najczęściej zadawane pytania

  FAQ